Skip to content Skip to footer

Teknik Servis – Yedek Parça

Teknik Servis

Sınırsız Destek

Teknik servis ekibimiz konusunda uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşmaktadır. Devreye alınan tüm su arıtma sistemleri ile ilgili montaj esnasında yetkili personele eğitim verilmekte ve servis formları teslim edilmektedir. Tüm su arıtma sistemlerinin montajını ve devreye alma işlemini firmamız teknik ekibi yapmaktadır. Servis anlaşması yapılan firmalarla aylık veya yıllık olarak hizmetlerde verilmektedir.

Çorlu Türkgücü merkez ofis laboratuvarımızda tüm içme ve kullanma suyu analizleri kendi bünyemizde kimyagerler tarafından yapılmaktadır. Servis anlaşması yapılan firmalara, arıtma sistemlerinin periyodik kontrolü haricinde tüm detaylı su analizleri ile de yapılarak analiz sonuçları verilmektedir. Türkgücü merkez ofisimizde her marka su arıtma sistemlerinin yedek parçaları mevcuttur.

teknikservis

Reçine (anyonik – katyonik – mixbed ), Quartz Kum, Aktif karbon, Antrasit, Dolamit, RO Membran, Kartuş Filtre, Yıkanabilir Filtre, Torba Filtre, Atlas Housing, Paslanmaz Elek Filtre, Uf Modülü, Ultraviyole Lamba, Birm, RO Kılıf, Fleck Valf Parçaları, Fobrite Valf Parçaları, Autotrol Valf Parçaları, Clack Valf Parçaları ,Dozaj Pompası Parçaları, Siata Valf Parçaları, FRP Tank(VCY, Structural), Üst Difüzör, Alt Difüzör, Ahtapot Difüzör vb. yedek parçaların değişimi yapılmaktadır.

 

NURKİMYA ARITMA

Galeri