Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

kurumsal

23 Yılı Aşkın
Sektör
Tecrübesi

Hakkımızda

Nurkimya Arıtma

Nurkimya Arıtma San. ve Tic. Ltd. Şti. özellikle Endüstriyel – Evsel Su Arıtma Sistemleri, Ekipmanları, Su Kimyasalları, Dezenfeksiyon Sistemleri, Ölçüm ve Kontrol Sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir. 20 yılı aşan su arıtma su şartlandırma tecrübesine sahip ekibi ile kendi alanlarında dünyanın en iyi markalarını Türk Sanayisi’nin hizmetine sunmaktadır.

  •  Kurumsal & Profesyonel süreç
  • Uygun Fiyat Politikası
  • Yüksek Müşteri Memnuniyeti
0
Mutlu Müşteri
0
Danışan Şirket
0
Yıllık Tecrübe
0
Takım Arkadaşı
FARKIMIZ NEDİR?

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Nurkimya Arıtma San. ve Tic. Ltd. Şti. bir satış şirketi değil, bir çözüm şirketi olmakla gurur duyar. Müşterilerinin sorunlarına her an çözüm üreten Nurkimya Arıtma San. ve Tic. Ltd. Şti. ürünlerin satışından, satış sonrası müşteri hizmetine kadar her alanda müşterisinin yanındadır.

Güvenilir Hizmet

Belgeli Uzmanlık

Uzman Kadro

Uygun Fiyatlar

NURKİMYA ARITMA

Müşterilerimize, işimize verdiğimiz önemle birlikte suyun en temiz halini sunuyoruz.

Uygun ve Ekonomik Çözümler

Nurkimya Arıtma San. ve Tic. Ltd. Şti. Veolia Water – Su Teknolojileri firmasının Türkiye distribütörüdür. Ayrıca nrtech® markasıyla birçok farklı uygulamaya yönelik su arıtma sistemleri üretmektedir.

Filtrasyon ekipmanlarına yönelik tüm uygulamalarda uygun ve ekonomik çözümler geliştirip, satış sonrası teknik servis ve yedek parça desteği sağlayarak su arıtma ,su şartlandırma denildiğinde akla ilk gelen, saygın ve başarılı bir firma olma arzusundadır.

 

yenikurumsal
Mutlu Müşteri
80808080+

Önceliğimiz sizlersiniz.

Yıllık Tecrübe
8080

Her geçen gün daha iyiye.